خواص نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

خواص نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

خواص نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

خواص نوروفیدبک انجام کلیه خدمات روانشناسی با ۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد . خدمات مرکز ما نوروتراپی و نوروفیدبک، مشاوره اعتیاد، زوج درمانی و مشاوره کودک می باشد. همچنین به موضوعات  هزینه نوروفیدبک- نوروفیدبک دولتی- عوارض نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- نظرات در مورد نوروفیدبک- قرص نوروفیدبک- نوروفیدبک چیست و چه کاربردی دارد  خواهیم پرداخت.

خواص نوروفیدبک کلینیک زندگی شاد با افتخار اعلام می نماید که جهت انجام نوروفیدبک با ۳۰% تخفیف در تمام ساعات کاری در خدمت شما عزیزان می باشد. ما می خواهیم در این مقاله در مورد هزینه نوروفیدبک- نوروفیدبک دولتی- عوارض نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- نظرات در مورد نوروفیدبک- قرص نوروفیدبک- نوروفیدبک چیست و چه کاربردی دارد   با شما عزیزان صحبت کنیم .

کلینیک زندگی شاد با داشتن متخصصین با تجربه و با همکاری انجمن علوم اعصاب ایران، به ارایه خدمات سلامت محور در حوزه مغز و شناخت و امر آموزش و پژوهش، در بستری دانش بنیان می پردازد. دفتر موسسه زندگی شاد به عنوان دفتر رسمی انجمن علوم اعصاب ایران ارایه خدمت می نماید. هدف از فعالیت ها در موسسه زندگی شاد ارایه خدمات دانش محور در زمینه مغز و ترویج پژوهش در حوزه علوم اعصاب ( مغز، شناخت و رفتار) با استفاده از فناوری مربوطه و توسعه آگاهی در این زمینه است. جهت هرگونه مشاوره تلفنی و یا حضوری می توانید با ما در تماس باشید. قطعا همکاران ما با کمال میل شما را در زمینه نوروفیدبک راهنمایی خواهند کرد.

خواص نوروفیدبک – نوروفیدبک توسط متخصصین و درمانگران باتجربه وحرفه ای در بهترین مرکز نوروفیدبک با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در مشهد و همچنین با ۳۰% تخفیف برای شما عزیزان انجام می گیرد .

خواص نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

خواص نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

نوروفیدبک چیست؟

نوروفیبدک به معنای بازخورد عصبی است  و یک روش غیرتهاجمی و غیر دارویی است که در رابطه با بیماری های مرتبط با مغز انجام می گیرد.مغز انسان از میلیاردها نورون عصبی تشکل شده و فعالیت آنها باعث ایجاد امواج مغزی می شوند.نوروفیدبک فعالیت و امواج مغز را اندازه گیری می کند و کمک می کند برخی از الگوها و امواج خاص را بیشتر و یا کمتر تولید کنید . این کار از طریق تغییر فعالیت مغز و یا با تغییر چگونگی ارتباط بین بخش های مختلف مغز انجام می شود و با استفاده از این تغییرات می توانید توجه خود را تقویت کنید و احساسات و رفتارهای خود را کنترل کنید.که در ادامه با ذکر مثال هایی سعی می کنیم شناخت شما را از نوروفیدبک بیشتر کنیم تا با فواید نوروفیدبک بیشتر آشنا شوید.

نوروفیدبک چگونه انجام می شود؟

خواص نوروفیدبک – در ابتدا حسگرها و یا الکترودهایی به سر متصل می شوند و معمولا این حسگرها فعالیت های مغز را با استفاده از یک سیستم کامپیوتری اندازه گیری می کنند.از طریق آنها مراجعه کنندگان به کلینیک توانبخشی می توانند امواج مغزی خود را ببینند و از طریق  تمرکز بر روی آنها ،با تمرین  آنها را تغییر و اصلاح کنند. این سنسورها نوار مغزی را روی مانیتور نشان می دهد . هر کدام از ما دارای یک الگوی امواج مغزی هستیم . امواج مغزی ما از فرکانس های مختلفی تشکیل شده است. فرکانس های آلفا ، بتا  که شاید به گوش شما خورده باشد.مغز انسان ها چهار نوع موج آلفا، بتا، تتا و دلتا دارد. هر کدام از این فرکانس ها کارکرد خاصی دارند و در مغز ما به نسبتی تولید می شوند. وقتی دچار مشکلی مانند اضطراب ، افسردگی ،استرس و توجه پایین می شویم این الگوی های مغزی به هم می ریزند ، یعنی فرکانس ها بیشتر و یا کمتر از حد طبیعی کار می کنند. درمانگر از طریق ثبت و تحلیل این امواج متوجه می شود ، کدام یک از امواج به درستی کار نمی کنند و بعد از تشخیص ، پروتکل درمانی را پیاده می کند تا بتواند مشکلات را برطرف کند .

منظور از فیدبک چیست ؟

امواج مغزی ما غیر ارادی هستند و نمی توانیم خودمان آن را تغییر بدهیم برای همین باید یک فیدبکی به بیمار داده شود تا بتواند این امواج را تغییر دهد.این سیستم به شما فیدبک ارائه می دهد این فیدبک از طریق اجرای یک فیلم و یا شنیدن یک صدا ارائه می شود. به عنوان مثال وقتی مقدار خاصی از امواج بتا را در مغز تولید می کنید ، فیلم به طور کامل پخش می شود اما به محض اینکه میزان هوشیاری شما کم شود، فیلم شروع به محو شدن می کند و به این شکل متخصصین توانبخشی شناختی سریع متوجه می شوند که چطور با تغییر فعالیت مغز به شکلی که آموزش می دهند از محو شدن فیلم جلوگیری می شود. وقتی الگوی جدید مغزی را یاد گرفتید و تمرین کردید مغز این الگو را به خاطر می سپارد .بررسی ها نشان می دهند که مغز از فیدبک های دریافتی یاد می گیرد و بعد از آموزش تغییرات چشمگیری در فعالیت مغز اتفاق می افتد.

ارتقاء عملکرد مغز با نوروفیدبک

نوروفیدبک فقط مخصوص به حل مشکل نیست . فیدبکی که از این روش دریافت می کنید با تغییر زمانبندی مغز عملکرد را هم بهبود می بخشد. این ویژگی می تواند به  دانش آموزان در عملکرد بهتر رفتارها در مدرسه ، کار و ورزش کمک کند.تمرکز نوروفیدبک روی تغییر مغز است . خواص نوروفیدبک – بخش هایی در مغز وجود دارند که در توجه ، آرامش ، سازماندهی خلق و خو و کنترل عواطف و خواب به شما کمک می کنند. شما میزان تاثیر مغز بر روی ذهن را تشخیص نمی دهید و با نوروفیدبک می توان فهمید که تغییر مغز چه تاثیر بزرگی بر روی زندگی دارد.در حالی که از این روش برای ارتقاء عملکرد افراد هم استفاده می شود . تیم های بزرگ فوتبال مانند آرسنال و یا برخی از شطرنج بازان از نورودفیدبک استفاده می کنند.

فواید نوروفیدبک

  • نظارت دقیق و غیر تهاجمی بودن
  • عیب یابی و پیگیری پیشرفت
  • نداشتن عوارض جانبی
  • پایدار ماندن نتایج به این دلیل که خود فرد کنترل و بهبود اختلال را یاد می گیرد.
  • قابل اندازه گیری بودن هتایج
  • کشف مسائل حل نشده برای پردازش های بعدی در طول جلسات نوروفیدبک
  • هدف قرار دادن بخش خاص مرتبط با اختلالات عصب شناختی

نوروفیدبک چگونه می تواند برای همه این شرایط مختلف مفید باشد؟

برای اینکه مشکل اصلی، آسیب توانایی های مغز و تنظیم و تعدیل خودش می باشد. انگیختگی پایین مشکلی است که در اختلالاتی مانندADHD و افسردگی دیده می شود.انگیختگی بالا مشکلی است که در اختلالات اضطرابی ( شامل پانیک ، اختلال استرس پس از سانحه ، آگروفوبیا و …) دیده می شود.بی ثباتی مشکلی است که در اختلالات دو قطبی ، حملات صرع و میگرن دیده می شود. نوروفیدبک راهنمای مناسب برای بهبود خود تنظیمی مغز است.

خواص نوروفیدبک – در این مقاله به موضوعات مهمی مانند هزینه نوروفیدبک- نوروفیدبک دولتی- عوارض نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- نظرات در مورد نوروفیدبک- قرص نوروفیدبک- نوروفیدبک چیست و چه کاربردی دارد  پرداختیم. بسیاری از بیماری های جسمی ریشه در بیماری های روحی دارد. همه ما می دانیم که زندگی بدون چالش وجود ندارد. گاهی این سختی ها و چالش ها آنقدر شدید می شوند که تحمل آن ها سخت می شود و روند طبیعی زندگی ما را مختل می کند. در این شرایط فقط یک دکتر روانشناس و یک درمانگر حرفه ای می تواند به ما کمک کند. ما در کلینیک زندگی شاد تلاش داریم تا با ارایه خدمات سلامت محور زندگی جدید و شادی را برای شما عزیزان فراهم نماییم. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های  ۰۹۱۰۷۲۵۸۹۵۳ – ۰۹۳۵۲۱۸۹۰۹۶ – ۰۹۳۵۲۱۸۹۰۹۶ با ما در تماس باشید تا با کمال میل به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود یا جهت رزرو اینترنتی به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید. آرزوی ما سلامتی و شادی شما عزیزان می باشد.

بازدیدها: ۰

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x