کاربرد نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

کاربرد نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

کاربرد نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

کاربرد نوروفیدبک انجام کلیه خدمات روانشناسی با ۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد . خدمات مرکز ما نوروتراپی و نوروفیدبک، مشاوره اعتیاد، زوج درمانی و مشاوره کودک می باشد. همچنین به موضوعات  عوارض نوروفیدبک چیست- دستگاه نوروفیدبک ۸ کاناله- نوروفیدبک و افسردگی- روش کار نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- کار با دستگاه نوروفیدبک- نوروفیدبک و اضطراب – تعداد جلسات نوروفیدبک  خواهیم پرداخت.

کاربرد نوروفیدبک کلینیک زندگی شاد با افتخار اعلام می نماید که جهت انجام نوروفیدبک با ۳۰% تخفیف در تمام ساعات کاری در خدمت شما عزیزان می باشد. ما می خواهیم در این مقاله در مورد عوارض نوروفیدبک چیست- دستگاه نوروفیدبک ۸ کاناله- نوروفیدبک و افسردگی- روش کار نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- کار با دستگاه نوروفیدبک- نوروفیدبک و اضطراب – تعداد جلسات نوروفیدبک   با شما عزیزان صحبت کنیم .

کلینیک زندگی شاد با داشتن متخصصین با تجربه و با همکاری انجمن علوم اعصاب ایران، به ارایه خدمات سلامت محور در حوزه مغز و شناخت و امر آموزش و پژوهش، در بستری دانش بنیان می پردازد. دفتر موسسه زندگی شاد به عنوان دفتر رسمی انجمن علوم اعصاب ایران ارایه خدمت می نماید. هدف از فعالیت ها در موسسه زندگی شاد ارایه خدمات دانش محور در زمینه مغز و ترویج پژوهش در حوزه علوم اعصاب ( مغز، شناخت و رفتار) با استفاده از فناوری مربوطه و توسعه آگاهی در این زمینه است. جهت هرگونه مشاوره تلفنی و یا حضوری می توانید با ما در تماس باشید. قطعا همکاران ما با کمال میل شما را در زمینه نوروفیدبک راهنمایی خواهند کرد.

کاربرد نوروفیدبک – نوروفیدبک توسط متخصصین و درمانگران باتجربه وحرفه ای در بهترین مرکز نوروفیدبک با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در مشهد و همچنین با ۳۰% تخفیف برای شما عزیزان انجام می گیرد .

کاربرد نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با30% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

کاربرد نوروفیدبک | انجام کلیه خدمات روانشناسی با۳۰% تخفیف در بهترین مرکز نوروفیدبک در مشهد

کاربرد نوروفیدبک چیست؟

نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک (بازخورد زیستی) است که با استفاده از نمایش امواج مغزی “EEG” در لحظه، فعالیت مغز را تشریح و اندازه‌گیری می‌کند. این روش به بیماران می‌آموزد که عملکرد مغز در چه حالت و چگونه بهتر است. از دهه ۱۹۷۰، در بسیاری از مراکز درمانی در سرتاسر جهان، پیشرفته‌ترین نوروفیدبک EEG، جایگزینی موثر برای داروها بوده و برای کمک به بیماری‌هایی مانند تشنج و بیش‌فعالی/کمبود توجه مورد استفاده قرار گرفته است.

از طریق حسگرهایی که روی سطح سر قرار می‌گیرند، می‌توان فعالیت موج مغزی را از طریق بصری و شنوایی بر روی کامپیوتر کنترل کرد. از طریق این سیستم‌های پیشرفته به افراد آموزش داده می‌شود که در فرمت یک بازی، مغز خود را به طور موثر تمرین دهند که این کار منجر به افزایش توجه، پردازش و یادگیری می‌شود. فناوری نوروفیدبک می‌تواند به افرادی که مشکلات تمرکز و توجه دارند کمک کند.

نوروفیدبک توسط چه متخصصینی انجام می‌شود؟

نوروفیدبک (EEG Biofeedback) معمولاً توسط متخصصان بهداشت روان مانند روانشناسان، خانواده درمانی و مشاوران ارائه می‌شود. کاربرد نوروفیدبک –  این مشاغل معمولاً با بیماران، به صورت فردی کار می‌کنند. این تکنیکهای آموزشی (تکنیک واقعیت مجازی) همچنین ممکن است توسط پرستاران، مددکاران اجتماعی بالینی، مربیان و متخصصان توانبخشی ارائه شود. آموزگاران پزشکی نیز این خدمات را ارائه می‌دهند، اما به استثنای روانپزشکان، معمولا خدماتی را که توسط یک کارمند آموزش دیده ارائه شده است، خواهند داشت.

نوروفیدبک چه کاربردی برای بیمار دارد؟

شما باید انتظار داشته باشید که در یادگیری نحوه حفظ توجه، کاهش بیش‌فعالی، افزایش سازگاری با تغییر، بهبود مهارت‌های سازمانی و همچنین بسیاری از زمینه‌های دیگر با علامت نقص توجه و بیش‌فعالی پیشرفت چشمگیری داشته باشید. مطالعات، ۸۰ درصد کاهش یا از بین بردن نیاز به دارو را گزارش کرده‌اند. هدف نوروفیدبک بهبود تمرکز و دقت در خانه، محل کار و مدرسه است.

سوالات متداول درباره نوروفیدبک

چگونه نوروفیدبک را شروع کنم؟

ابتدا با یک مرکز معتبر تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات تنظیم کنید. در مرکز، چند سوال از شما پرسیده می‌شود. پزشک نتایج پرسشنامه شما را با شما مرور کرده، سپس در مورد نگرانی‌ها و علائم شما صحبت شده و پزشک تعیین می‌کند که آیا آموزش نوروفیدبک می‌تواند برای شرایط منحصر به فرد شما مناسب باشد یا خیر. کاربرد نوروفیدبک – وی همچنین به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد و دیدگاه فردی را که این تجربه را داشته است، به شما ارائه می‌دهد.

اگر تصمیم به انجام نوروفیدبک را دارید، قرار ملاقات بعدی نقشه مغزی یا qEEG ارزیابی مورد استفاده برای تنظیم پروتکل برای رفع علائمی که تجربه می‌کنید، خواهد بود. آموزش نوروفیدبک به طور معمول دو بار در هفته برای خود و به مدت ۳۰ دقیقه جلسه انجام می‌شود.

آیا به نقشه مغزی یا qEEG نیاز دارم؟

بله. اگر قصد استفاده از نوروفیدبک را دارید، از نقشه مغزی یا الکتروانسفالوگرافی کمی (qEEG) به عنوان نوعی “ارزیابی سلامت اندام” استفاده می‌شود، سپس مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و مطابق با آن می‌توان یک پروتکل آموزش شخصی ایجاد کرد.

این شامل پوشیدن کلاه با حسگر است و حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. این روش، چهار نوع امواج مغزی را اندازه‌گیری و ارزیابی کرده و آن را با یک پایگاه داده از نقشه‌های مغزی دیگر مقایسه می‌کند، بنابراین متخصصان می‌توانند قمستی از مغز که به آن کمک شده است را بررسی کنند.

جلسه نوروفیدبک چگونه است؟

کاربرد نوروفیدبک – بعد از اینکه نقشه مغزی یا الکتروانسفالوگرافی کمی qEEG تکمیل شد، شما و پزشک برای ایجاد پروتکلی که به رفع علائم شما کمک می‌کند، با یکدیگر همکاری می‌کنید. بیشتر جلسات درمانی حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و شامل یک جلسه ریلکسی برای تماشای یک فیلم با استفاده از پایه‌های الکترونیکی، هدفون و عینک‌های خاص است.

آیا نوروفیدبک درمانی شخصیت را تغییر می‌دهد؟

خیر. جلسات آموزشی نوروفیدبک برای کمک به ارتباطات مغز شما و برقراری ارتباط بیشتر و متعادل بودن طراحی شده‌اند. این می‌تواند شما را آرام‌تر و مقاوم‌تر در برابر استرس کند. این سرگرمی‌ها، علایق یا فردی که هستید را تغییر نمی‌دهد.

آیا بلافاصله متوجه تغییر خواهم شد؟

اکثر بیماران پس از ۶ تا ۸ جلسه، تغییرات مثبتی را مشاهده می‌کنند که به طور معمول طی ۳ تا ۴ هفته انجام می‌شود. برخی از بیماران گزارش می‌کنند که پس از جلسه اول تفاوت‌ها را مشاهده کرده‌اند.

آیا در صورت تجویز دارو، باید متوقف شوند؟

خیر، این آموزش می‌تواند در حالی که بیمار دارو مصرف می‌کند کارساز باشد. کاربرد نوروفیدبک – چندین مطالعه نشان داده است که حدود ۸۰ درصد از افراد ممکن است نیاز به دارو را کاهش دهند یا از بین ببرند. با پزشک خود در مورد کاهش مصرف دارو مشورت کنید.

آیا نتایج جلسه نوروفیدبک طولانی مدت است؟

بله. به همان روشی که مهارت جدیدی مانند رانندگی با ماشین را آموختید، اکثر بیماران جلسات درمانی خود را به پایان می‌رسانند و معمولاً نیازی به تکرار درمان ندارند. با این حال، برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که درمان را به صورت دوره‌ای ادامه دهند یا بعداً برای رفع چالش‌های جدید مجددا درمان را تکرار کنند.

آیا عوارض جانبی برای نوروفیدبک گزارش شده است؟

خیر. در طی ۴۰ سالی که روش نوروفیدبک وجود داشته است، هیچ عارضه جانبی گزارش نشده است.

کاربرد نوروفیدبک – در این مقاله به موضوعات مهمی مانند عوارض نوروفیدبک چیست- دستگاه نوروفیدبک ۸ کاناله- نوروفیدبک و افسردگی- روش کار نوروفیدبک- نوروفیدبک در مشهد- کار با دستگاه نوروفیدبک- نوروفیدبک و اضطراب – تعداد جلسات نوروفیدبک  پرداختیم. بسیاری از بیماری های جسمی ریشه در بیماری های روحی دارد. همه ما می دانیم که زندگی بدون چالش وجود ندارد. گاهی این سختی ها و چالش ها آنقدر شدید می شوند که تحمل آن ها سخت می شود و روند طبیعی زندگی ما را مختل می کند. در این شرایط فقط یک دکتر روانشناس و یک درمانگر حرفه ای می تواند به ما کمک کند. ما در کلینیک زندگی شاد تلاش داریم تا با ارایه خدمات سلامت محور زندگی جدید و شادی را برای شما عزیزان فراهم نماییم. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های  ۰۹۱۰۷۲۵۸۹۵۳ – ۰۹۳۵۲۱۸۹۰۹۶ – ۰۹۳۵۲۱۸۹۰۹۶ با ما در تماس باشید تا با کمال میل به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود یا جهت رزرو اینترنتی به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید. آرزوی ما سلامتی و شادی شما عزیزان می باشد.

بازدیدها: ۱

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x